На стадіоні «Олімпійські резерви» зібралися представники Відділення НОК України в Дніпропетровській області, влади, федерацій з видів спорту, олімпійці, тренери, а також юні та досвідчені спортсмени.
Всі учасники свята взяли участь у символічному легкоатлетичному забігу. А потім пройшли показові виступи спортсменів області з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Свою майстерність демонстрували спортсмени на спортсменки обласних федерацій черліденгу, художньої та спортивної гімнастики, спортивної акробатики, боксу, бадмінтону, боротьби вільної та греко-римської, дзюдо, кіокушин-карате, футболу, тхеквондо ВТФ та змішаних єдиноборств ММА.
А різноманітні локації додали родзинку доя мешканців міста.